O autorze

Twórca tego bloga ma na imię Daniel i trudno mu stworzyć zakładkę “o autorze”, ponieważ gdy tylko zaczyna zastanawiać się nad treścią, słyszy w głowie głos prezenterki teleturnieju, gdzie podekscytowany uczestnik szczerzy się do kamery, a lektorka przyjemnym tonem wyczytuje spis jego wymyślonych na poczekaniu zainteresowań.

Kim zatem jest Daniel?

Po pięciu latach polonistycznej drogi na studiach raz na kwartał przeczyta jakąś książkę, zatem śmiało można określić go mianem zapalonego czytelnika. Od 10 lat raz na półrocze grywa w tę samą grę komputerową, czyli jest też wytrwałym gamerem. Uważa się za ostatnią ostoję papierowej prasy, gdyż pod ławą w pokoju leżą nie dwa, lecz trzy kolejne numery pewnego miesięcznika. Oczywiście kocha zwierzęta, choć kiedyś ktoś widział jak kopnął gołębia. Jest też awangardowym kucharzem, który rano wyczaruje naleśniki, na obiad poda z łatwością rozcieńczone w wodzie spaghetti, a wieczorem bez zająknięcia zamówi każdy rodzaj pizzy o jaką poprosisz. Na co dzień zajmuje się kilkoma rzeczami na raz, ale oczkiem w głowie jest jego firma NCC, dzięki której dołączył do zacnego grona polskich biznesmanów. Głównym udziałowcem większości jego życiowych sukcesów jest jego lepsza połówka, która skrzętnie ogarnia to, co umyka naszemu bohaterowi.

Jeśli pomimo powyższej charakterystyki nadal masz ochotę poczytać jego wpisy lub nawiązać z nim współpracę, zapraszam na stronę główną. Enjoy!